Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Sauerland A, Battenberg

Snadná online rezervace Sauerland A a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Battenberg bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Sauerland A (Apartmány), ubytování Battenberg, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Sauerland A. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Sauerland A může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Sauerland A se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Sauerland A vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Sauerland A (Apartmány), Battenberg

Battenberg, Německo (Zobrazit hotel na mapě)

Sauerland A
Sauerland A 1Sauerland A 2Sauerland A 3Sauerland A 4Sauerland A 5Sauerland A 6Sauerland A 7Sauerland A 8Sauerland A 9Sauerland A 10Sauerland A 11Sauerland A 12Sauerland A 13

Sauerland I offers accommodation in Battenberg, 22 km from Winterberg and 31 km from Willingen. The unit is 24 km from Marburg an der Lahn.

A TV is featured. There is a private bathroom with a shower.

Schmallenberg is 29 km from Sauerland I, while Gießen is 48 km from the property. Paderborn-Lippstadt Airport is 66 km away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Sauerland A)

Doprava

Parkování pro handicapované

Různé

Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Sauerland A)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Important information (Sauerland A)

Please notice that there are possible extra charges regarding Gas, Electricity and Heating.

There are some facilities on the property that might require extra costs.

A security deposit might be required prior arrival.

You will receive the Belvilla voucher by e-mail after full payment is taken. Please print this voucher and bring it with you on the day of arrival.

Please note that the full amount of the reservation is due before arrival. Belvilla will send a confirmation with detailed payment information. After full payment is taken, the property's details, including the address and where to pick up the keys, will be sent to you by email.