Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Bed and Breakfasts Battenberg, Německo

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Battenberg bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Battenberg, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Battenberg věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Battenberg, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Apartmány Battenberg , Bed and Breakfasts Battenberg , Hotely Battenberg , Prázdninové domy Battenberg

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Battenberg, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Battenberg se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Battenberg, apartmán Battenberg, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: Bed and Breakfasts

zobrazeno: 1–1 (z 1)

Altes Forsthaus Neuser Bed and Breakfasts, Battenberg

Bed and Breakfasts, Altes Forsthaus Neuser
9.4

Berliner Strasse 28, Battenberg, Německo

Do centra města Battenberg: ~3.8 km | Zobrazit hotel na mapě

Offering a barbecue and terrace, Altes Forsthaus Neuser is situated in Battenberg in the Hessen Region, 20 km from Winterberg. Free WiFi is featured throughout the property and free private parking is available on site. All rooms come with a flat-screen TV. There are ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu